Mene hakuun Mene sisältöön

Käytössäsi on vanhentunut selain. Tietoturvallisuuden ja sivujen yleisen toimivuuden vuoksi suosittelemme, että päivität selaimesi uusimpaan versioon.

PWM&FO -tiimi

Mika Koskinen
Head of Private Wealth Management & Family Office

Mika Koskinen

Head of Private Wealth Management & Family Office

Mika Koskinen

Puhelinnumero +358 9 131 55 324
Sähköposti mika.koskinen@seb.fi

Matti Kantomaa
Strategi

Matti Kantomaa

Strategi

Matti Kantomaa

Puhelinnumero +358 9 131 55 343
Sähköposti matti.kantomaa@seb.fi

Julia Kuosmanen
Head of Client Strategy

Julia Kuosmanen

Head of Client Strategy

Julia Kuosmanen

Matkapuhelinnumero +358 40 566 8796
Sähköposti julia.kuosmanen@seb.fi

Kristoffer Aspelin
Senior Private Banker

Kristoffer Aspelin

Senior Private Banker

Kristoffer Aspelin

Puhelinnumero +358 9 131 55 252

Markus Ehrnrooth
Client Executive

Markus Ehrnrooth

Client Executive

Markus Ehrnrooth

Puhelinnumero +358 9 131 55 301

Bianca Ek
Client Associate

Bianca Ek

Client Associate

Bianca Ek

Matkapuhelinnumero +358 40 665 6265
Sähköposti bianca.ek@seb.fi

Alexander Lagus
Senior Private Banker

Alexander Lagus

Senior Private Banker

Alexander Lagus

Puhelinnumero +358 9 131 55 282
Sähköposti alexander.lagus@seb.fi

Camilla Laitinen
Client Executive

Camilla Laitinen

Client Executive

Camilla Laitinen

Matkapuhelinnumero +358 50 321 8024

Linnea Peltomäki
Senior Private Banker

Linnea Peltomäki

Senior Private Banker

Linnea Peltomäki

Puhelinnumero +358 9 131 55 297

Risto Puolanne
Senior Private Banker

Risto Puolanne

Senior Private Banker

Risto Puolanne

Puhelinnumero +358 9 131 55 277
Sähköposti risto.puolanne@seb.fi

Rony Taxell
Senior Private Banker

Rony Taxell

Senior Private Banker

Rony Taxell

Puhelinnumero +358 9 131 55 341
Sähköposti rony.taxell@seb.fi

Juuso Pohjola
Head of Sales

Juuso Pohjola

Head of Sales

Juuso Pohjola

Puhelinnumero +358 9 131 55 203
Sähköposti juuso.pohjola@seb.fi

Janne Uski
Sales Director Advisory Sales

Janne Uski

Sales Director Advisory Sales

Janne Uski

Puhelinnumero +358 9 131 55 295
Sähköposti janne.uski@seb.fi

Pietari Salovaara
Investment Specialist

Pietari Salovaara

Investment Specialist

Pietari Salovaara

Puhelinnumero +358 9 131 55 281

Mathilda Hallqvist
Investment Specialist

Mathilda Hallqvist

Investment Specialist

Mathilda Hallqvist

Puhelinnumero +358 9 6162 8139

Natalie Wendell
Client Service Coordinator

Natalie Wendell

Client Service Coordinator

Natalie Wendell

Puhelinnumero + 358 9 131 55 252
Sähköposti natalie.wendell@seb.fi

Charlotte Lindström
Client Service Coordinator

Charlotte Lindström

Client Service Coordinator

Charlotte Lindström

Puhelinnumero +358 9 131 55 272

Celia Nystén
Client Service Coordinator

Celia Nystén

Client Service Coordinator

Celia Nystén

Puhelinnumero +358 9 1315 5204
Sähköposti celia.nysten@seb.fi

Markus Martelin
Business Development Manager

Markus Martelin

Business Development Manager

Markus Martelin

Puhelinnumero +358 9 131 55 395
Sähköposti markus.martelin@seb.fi

Ann-Christine Hansson
Business Regulatory Manager

Ann-Christine Hansson

Business Regulatory Manager

Ann-Christine Hansson

Puhelinnumero +358 9 131 55 340

Tomi Tuominen
Project Manager

Tomi Tuominen

Project Manager

Tomi Tuominen

Matkapuhelinnumero +358 40 580 5296
Sähköposti tomi.tuominen@seb.fi 

Fredrik Groundstroem
Credit Specialist

Fredrik Groundstroem

Credit Specialist

Fredrik Groundstroem

Matkapuhelinnumero +358 40 550 8727

Leila Hartell
KYC Specialist

Leila Hartell

KYC Specialist

Leila Hartell

Matkapuhelinnumero +358 40 752 5675
Sähköposti leila.hartell@seb.fi