Mene hakuun Mene sisältöön
Täältä löytyy log-in palvelut

Private Banking -tiimi

Mika Koskinen
Head of Private Banking

Mika Koskinen

Head of Private Banking

Mika Koskinen

Puhelinnumero +358 9 131 55324
Sähköposti mika.koskinen@seb.fi

Matti Kantomaa
Strategi

Matti Kantomaa

Strategi

Matti Kantomaa

Puhelinnumero +358 9 131 55 343
Sähköposti matti.kantomaa@seb.fi

Kristoffer Aspelin
Senior Private Banker

Kristoffer Aspelin

Senior Private Banker

Kristoffer Aspelin

Puhelinnumero +358 9 131 55 252

Markus Ehrnrooth
Senior Private Banker

Markus Ehrnrooth

Senior Private Banker

Markus Ehrnrooth

Puhelinnumero +358 9 131 55 301

Alexander Lagus
Senior Private Banker

Alexander Lagus

Senior Private Banker

Alexander Lagus

Puhelinnumero +358 9 131 55 282
Sähköposti alexander.lagus@seb.fi

Linnea Peltomäki
Senior Private Banker

Linnea Peltomäki

Senior Private Banker

Linnea Peltomäki

Puhelinnumero +358 9 131 55 297

Risto Puolanne
Senior Private Banker

Risto Puolanne

Senior Private Banker

Risto Puolanne

Puhelinnumero +358 9 131 55 277
Sähköposti risto.puolanne@seb.fi

Rony Taxell
Senior Private Banker

Rony Taxell

Senior Private Banker

Rony Taxell

Puhelinnumero +358 9 131 55 341
Sähköposti rony.taxell@seb.fi

Juuso Pohjola
Head of Sales

Juuso Pohjola

Head of Sales

Juuso Pohjola

Puhelinnumero +358 9 131 55 203
Sähköposti juuso.pohjola@seb.fi

Janne Uski
Sales Director Advisory Sales

Janne Uski

Sales Director Advisory Sales

Janne Uski

Puhelinnumero +358 9 6162 8646
Sähköposti janne.uski@seb.fi

Pietari Salovaara
Investment Specialist

Pietari Salovaara

Investment Specialist

Pietari Salovaara

Puhelinnumero +358 9 131 55 281

Charlotte Lindström
Client Service Coordinator

Charlotte Lindström

Client Service Coordinator

Charlotte Lindström

Puhelinnumero +358 9 131 55 272

Sarianne Puuronen
Investment Specialist

Sarianne Puuronen

Investment Specialist

Sarianne Puuronen

Puhelinnumero +358 9 131 55 276

Natalie Wendell
Client Service Coordinator

Natalie Wendell

Client Service Coordinator

Natalie Wendell

Puhelinnumero + 358 9 131 55 252
Sähköposti natalie.wendell@seb.fi

Markus Martelin
Business Development Manager

Markus Martelin

Business Development Manager

Markus Martelin

Puhelinnumero +358 9 131 55 395
Sähköposti markus.martelin@seb.fi

Sofia Portin
Legal Counsel

Sofia Portin

Legal Counsel

Sofia Portin

Matkapuhelinnumero +358 40 841 8688
Sähköposti sofia.portin@seb.fi

Ann-Christine Hansson
Business Regulatory Manager

Ann-Christine Hansson

Business Regulatory Manager

Ann-Christine Hansson