Mene hakuun Mene sisältöön

Käytössäsi on vanhentunut selain. Tietoturvallisuuden ja sivujen yleisen toimivuuden vuoksi suosittelemme, että päivität selaimesi uusimpaan versioon

Private Wealth Management & Family Office -tiimi

Julia Kuosmanen
Head of Private Wealth Management & Family Office

Julia Kuosmanen

Head of Private Wealth Management & Family Office

Julia Kuosmanen

Matkapuhelinnumero +358 40 566 8796
Sähköposti julia.kuosmanen@seb.fi

Rony Taxell
Head of Private Wealth Management

Rony Taxell

Head of Private Wealth Management

Rony Taxell

Puhelinnumero +358 9 131 55 341
Sähköposti rony.taxell@seb.fi

Janne Uski
Sales Director Advisory Sales

Janne Uski

Sales Director Advisory Sales

Janne Uski

Puhelinnumero +358 9 131 55 295
Sähköposti janne.uski@seb.fi

Juuso Pohjola
Head of Sales

Juuso Pohjola

Head of Sales

Juuso Pohjola

Puhelinnumero +358 9 131 55 203
Sähköposti juuso.pohjola@seb.fi

Tomi Tuominen
Head of Financing Solutions

Tomi Tuominen

Head of Financing Solutions

Tomi Tuominen

Matkapuhelinnumero +358 40 655 0203
Sähköposti tomi.tuominen@seb.fi 

Antti Salmenvaara
Senior Wealth Planner, juristi

Antti Salmenvaara

Senior Wealth Planner, juristi

Antti Salmenvaara

Matkapuhelinnumero +358 40 3572315

Kristoffer Aspelin
Client Executive, Private Wealth Management

Kristoffer Aspelin

Client Executive, Private Wealth Management

Kristoffer Aspelin

Puhelinnumero +358 9 131 55 252

Markus Ehrnrooth
Client Executive, Professional Family Office

Markus Ehrnrooth

Client Executive, Professional Family Office

Markus Ehrnrooth

Puhelinnumero +358 9 131 55 301

Alexander Lagus
Client Executive, Private Wealth Management

Alexander Lagus

Client Executive, Private Wealth Management

Alexander Lagus

Puhelinnumero +358 9 131 55 282
Sähköposti alexander.lagus@seb.fi

Camilla Laitinen
Client Executive, Professional Family Office

Camilla Laitinen

Client Executive, Professional Family Office

Camilla Laitinen

Matkapuhelinnumero +358 50 321 8024

Linnea Peltomäki
Client Executive, Private Wealth Management

Linnea Peltomäki

Client Executive, Private Wealth Management

Linnea Peltomäki

Puhelinnumero +358 9 131 55 297

Risto Puolanne
Client Executive, Private Wealth Management

Risto Puolanne

Client Executive, Private Wealth Management

Risto Puolanne

Puhelinnumero +358 9 131 55 277
Sähköposti risto.puolanne@seb.fi

Bianca Ek
Client Associate, Professional Family Office

Bianca Ek

Client Associate, Professional Family Office

Bianca Ek

Matkapuhelinnumero +358 40 665 6265
Sähköposti bianca.ek@seb.fi

Pietari Salovaara
Client Associate, Private Wealth Management

Pietari Salovaara

Client Associate, Private Wealth Management

Pietari Salovaara

Puhelinnumero +358 9 131 55 281

Natalie Wendell
Client Associate, Private Wealth Management

Natalie Wendell

Client Associate, Private Wealth Management

Natalie Wendell

Puhelinnumero + 358 9 131 55 252
Sähköposti natalie.wendell@seb.fi

Sarianne Puuronen
Investment Specialist

Sarianne Puuronen

Investment Specialist

Sarianne Puuronen

Puhelinnumero +358 9 131 55 276

Charlotte Lindström
Client Service Coordinator

Charlotte Lindström

Client Service Coordinator

Charlotte Lindström

Puhelinnumero +358 9 131 55 272

Celia Nystén
Client Service Coordinator

Celia Nystén

Client Service Coordinator

Celia Nystén

Puhelinnumero +358 9 1315 5204
Sähköposti celia.nysten@seb.fi

Markus Martelin
Business Development Manager

Markus Martelin

Business Development Manager

Markus Martelin

Puhelinnumero +358 9 131 55 395
Sähköposti markus.martelin@seb.fi

Fredrik Groundstroem
Credit Specialist

Fredrik Groundstroem

Credit Specialist

Fredrik Groundstroem

Matkapuhelinnumero +358 40 550 8727

Philip Mattsson
Credit Analyst

Philip Mattsson

Credit Analyst

Philip Mattsson

Matkapuhelinnumero +358 40 6261 741
Sähköposti philip.mattsson@seb.fi

Linn Mäkitie
Legal Counsel

Linn Mäkitie

Legal Counsel

Linn Mäkitie

Sähköposti linn.makitie@seb.fi

Leila Hartell
KYC Specialist

Leila Hartell

KYC Specialist

Leila Hartell

Matkapuhelinnumero +358 40 752 5675
Sähköposti leila.hartell@seb.fi

Outi Kartano
KYC Specialist

Outi Kartano

KYC Specialist

Outi Kartano

Sähköposti outi.kartano@seb.fi