Mene hakuun Mene sisältöön

Käytössäsi on vanhentunut selain. Tietoturvallisuuden ja sivujen yleisen toimivuuden vuoksi suosittelemme, että päivität selaimesi uusimpaan versioon.

Johtohenkilöt Suomessa

Irene Aspelin
Head of HR

Irene Aspelin

Head of HR

Irene Aspelin

Sähköposti irene.aspelin@seb.fi

Veera Hoffmeister
Country CFO/COO

Veera Hoffmeister

Country CFO/COO

Veera Hoffmeister


Jouni Järviluoma
Head of Energy Coverage

Jouni Järviluoma

Head of Energy Coverage

Jouni Järviluoma


Juha Ketola
Head of Corporate Banking

Juha Ketola

Head of Corporate Banking

Juha Ketola

Sähköposti juha.ketola@seb.fi

Anssi Kiviniemi
Head of Sustainability

Anssi Kiviniemi

Head of Sustainability

Anssi Kiviniemi

Puhelinnumero +358 40 832 2191
Sähköposti anssi.kiviniemi@seb.fi

Mika Koskinen
Head of Private Banking

Mika Koskinen

Head of Private Banking

Mika Koskinen

Sähköposti mika.koskinen@seb.fi

Jussi Lepistö
Head of Institutional Banking

Jussi Lepistö

Head of Institutional Banking

Jussi Lepistö

Sähköposti jussi.lepisto@seb.fi

Marcus Nystén
Senior Banker

Marcus Nystén

Senior Banker

Marcus Nystén

Sähköposti marcus.nysten@seb.fi

Ruut Pihlava
Maajohtaja

Ruut Pihlava

Maajohtaja

Ruut Pihlava

Sähköposti ruut.pihlava@seb.fi

Juho Puhakainen
Head of Corporate Finance

Juho Puhakainen

Head of Corporate Finance

Juho Puhakainen

Sähköposti juho.puhakainen@seb.fi

Timo Uotinen
Head of LCC Finland

Timo Uotinen

Head of LCC Finland

Timo Uotinen

Puhelinnumero +358 40 7220256
Sähköposti timo.uotinen@seb.fi

Eeva Virtanen
Head of SEB Card

Eeva Virtanen

Head of SEB Card

Eeva Virtanen

Sähköposti eeva.virtanen@seb.fi