Mene hakuun Mene sisältöön

Käytössäsi on vanhentunut selain. Tietoturvallisuuden ja sivujen yleisen toimivuuden vuoksi suosittelemme, että päivität selaimesi uusimpaan versioon.

Johtohenkilöt Suomessa

Irene Aspelin
Head of HR

Irene Aspelin

Head of HR

Irene Aspelin

Sähköposti irene.aspelin@seb.fi

Veera Hoffmeister
Country CFO/COO

Veera Hoffmeister

Country CFO/COO

Veera Hoffmeister


Jouni Järviluoma
Head of Energy Coverage

Jouni Järviluoma

Head of Energy Coverage

Jouni Järviluoma


Mika Koskinen
Head of Private Banking

Mika Koskinen

Head of Private Banking

Mika Koskinen

Sähköposti mika.koskinen@seb.fi

Anssi Kiviniemi
Head of Sustainability

Anssi Kiviniemi

Head of Sustainability

Anssi Kiviniemi

Puhelinnumero +358 40 832 2191
Sähköposti anssi.kiviniemi@seb.fi

Jussi Lepistö
Head of Institutional Banking

Jussi Lepistö

Head of Institutional Banking

Jussi Lepistö

Sähköposti jussi.lepisto@seb.fi

Marcus Nystén
Maajohtaja

Marcus Nystén

Maajohtaja

Marcus Nystén

Sähköposti marcus.nysten@seb.fi

Ruut Pihlava
Head of Large Corporates and Financial Institutions

Ruut Pihlava

Head of Large Corporates and Financial Institutions

Ruut Pihlava

Matkapuhelinnumero +358 50 5996 523
Sähköposti ruut.pihlava@seb.fi

Juho Puhakainen
Head of Corporate Finance

Juho Puhakainen

Head of Corporate Finance

Juho Puhakainen

Sähköposti juho.puhakainen@seb.fi

Timo Uotinen
Head of LCC Finland

Timo Uotinen

Head of LCC Finland

Timo Uotinen

Puhelinnumero +358 40 7220256
Sähköposti timo.uotinen@seb.fi

Eeva Virtanen
Head of SEB Card

Eeva Virtanen

Head of SEB Card

Eeva Virtanen

Sähköposti eeva.virtanen@seb.fi