Mene hakuun Mene sisältöön
Täältä löytyy log-in palvelut

Investor Services -tiimi Suomessa

Saija Korkala, Head of Investor Services Finland , +358 505502349, saija.korkala@seb.fi


Suomalaisia sijoittaja-asiakkaitamme post-trade -asioissa palvelevat:

Nina Hellemaa, Institutional Global Custody Sales, +358 505880418, nina.hellemaa@seb.fi

Salla Kantinkoski, Head of Client Services, +358 50 5978051, salla.kantinkoski@seb.fi

Tanja Doktar, Client Service Manager, +358 50 3049699, tanja.doktar@seb.fi

Jonna Koskinen, Client Service Manager, +358 40 8080613, jonna.koskinen@seb.fi

Oliver Sandell, Client Service Manager, +358 40 0801056, oliver.sandell@seb.fi

Eetu Tampio, Client Service Manager, +358 40 6314374, eetu.tampio@seb.fi

 

Suomalaisten rahastoasiakkaidemme säilytysyhteisövalvonnasta vastaavat:

Timo Lyytinen, Team Leader, +358 443727732, timo.lyytinen@seb.fi

Richard Laibert, Depositary Manager, +358 504323335, richard.laibert@seb.fi

Esa Mikkonen, Depositary Manager, +358 405905581, esa.mikkonen@seb.fi

Miikka Saari, Depositary Manager, +358 503948349, miikka.saari@seb.fi