Mene hakuun Mene sisältöön

Investor Services -tiimi Suomessa

Saija Korkala
Head of Investor Services

Saija Korkala

Head of Investor Services

Saija Korkala

Matkapuhelinnumero +358 50 550 2349
Sähköposti saija.korkala@seb.fi

Suomalaisia sijoittaja-asiakkaitamme post-trade -asioissa palvelevat

Institutional Global Custody Sales

Nina Hellemaa

Institutional Global Custody Sales

Nina Hellemaa

Matkapuhelinnumero +358 505880418
Sähköposti nina.hellemaa@seb.fi

Salla Kantinkoski
Head of Client Services

Salla Kantinkoski

Head of Client Services

Salla Kantinkoski

Matkapuhelinnumero +358 50 5978051

Client Service Manager

Tanja Doktar

Client Service Manager

Tanja Doktar

Matkapuhelinnumero +358 50 3049699
Sähköposti tanja.doktar@seb.fi

Client Service Manager

Jonna Koskinen

Client Service Manager

Jonna Koskinen

Matkapuhelinnumero +358 40 808 0613
Sähköposti jonna.koskinen@seb.fi

Oliver Sandell
Client Service Manager

Oliver Sandell

Client Service Manager

Oliver Sandell

Matkapuhelinnumero +358 400 801 056
Sähköposti oliver.sandell@seb.fi

Institutional Global Custody Sales

Hanna-Leena Taira-Härkönen

Institutional Global Custody Sales

Hanna-Leena Taira-Härkönen

Matkapuhelinnumero +358 400 332 660

Suomalaisten rahastoasiakkaidemme säilytysyhteisövalvonnasta vastaavat

Timo Lyytinen
Team Leader

Timo Lyytinen

Team Leader

Timo Lyytinen

Matkapuhelinnumero +358 44 372 7732
Sähköposti timo.lyytinen@seb.fi

Richard Laibert
Depositary Manager

Richard Laibert

Depositary Manager

Richard Laibert

Matkapuhelinnumero +358 50 432 3335
Sähköposti richard.laibert@seb.fi

Depositary Manager

Esa Mikkonen

Depositary Manager

Esa Mikkonen

Matkapuhelinnumero +358 40 590 5581
Sähköposti esa.mikkonen@seb.fi

Depositary Manager

Miikka Saari

Depositary Manager

Miikka Saari

Matkapuhelinnumero +358 50 394 8349
Sähköposti miikka.saari@seb.fi