Mene hakuun Mene sisältöön

Käytössäsi on vanhentunut selain. Tietoturvallisuuden ja sivujen yleisen toimivuuden vuoksi suosittelemme, että päivität selaimesi uusimpaan versioon.

Suuryritysten asiakasvastaavat

Ruut Pihlava
Head of Large Corporates and Financial Institutions

Ruut Pihlava

Head of Large Corporates and Financial Institutions

Ruut Pihlava

Matkapuhelinnumero +358 50 5996 523
Sähköposti ruut.pihlava@seb.fi

Timo Uotinen
Head of LCC Finland

Timo Uotinen

Head of LCC Finland

Timo Uotinen

Puhelinnumero +358 40 7220256
Sähköposti timo.uotinen@seb.fi

Terhi Paloheimo
Client Executive

Terhi Paloheimo

Client Executive

Terhi Paloheimo

Puhelinnumero +358 50 329 3291
Sähköposti terhi.paloheimo@seb.fi

Erik Enbom
Client Executive

Erik Enbom

Client Executive

Erik Enbom

Matkapuhelinnumero +358 50 5931621
Sähköposti erik.enbom@seb.fi

Lasse Lemberg
Client Associate

Lasse Lemberg

Client Associate

Lasse Lemberg

Matkapuhelinnumero +358400536315
Sähköposti lasse.lemberg@seb.fi

Turo Brunou
Client Associate

Turo Brunou

Client Associate

Turo Brunou

Matkapuhelinnumero +358 40 657 7379
Sähköposti turo.brunou@seb.fi

Ida Vanhanen
Client Associate

Ida Vanhanen

Client Associate

Ida Vanhanen

Matkapuhelinnumero +358 50 533 9273
Sähköposti ida.vanhanen@seb.fi