Mene hakuun Mene sisältöön

Käytössäsi on vanhentunut selain. Tietoturvallisuuden ja sivujen yleisen toimivuuden vuoksi suosittelemme, että päivität selaimesi uusimpaan versioon.

Instituutiovarainhoito-tiimi

Tommi Rajala
Head of Institutional Asset Management

Tommi Rajala

Head of Institutional Asset Management

Tommi Rajala

Puhelinnumero +358 40 585 3072
Sähköposti tommi.rajala@seb.fi

Nina Ebeling
Client Executive

Nina Ebeling

Client Executive

Nina Ebeling

Matkapuhelinnumero +358 40 574 1806
Sähköposti nina.ebeling@seb.fi

Pekka Mikkonen
Client Executive

Pekka Mikkonen

Client Executive

Pekka Mikkonen

Puhelinnumero +358 50 512 7000
Sähköposti pekka.mikkonen@seb.fi

Sirja Pekkala
Client Executive

Sirja Pekkala

Client Executive

Sirja Pekkala

Puhelinnumero +358 400 175 555
Sähköposti sirja.pekkala@seb.fi

Oskari Rankila
Client Executive

Oskari Rankila

Client Executive

Oskari Rankila

Puhelinnumero +358 40 140 7599
Sähköposti oskari.rankila@seb.fi

Jorma Saine
Client Executive

Jorma Saine

Client Executive

Jorma Saine

Puhelinnumero +358 50 040 8050
Sähköposti jorma.saine@seb.fi

Erika Hämäläinen
Client Service Coordinator

Erika Hämäläinen

Client Service Coordinator

Erika Hämäläinen

Puhelinnumero +358 40 705 7946

Jennika Lietzén
Junior Portfolio Analyst

Jennika Lietzén

Junior Portfolio Analyst

Jennika Lietzén

Matkapuhelinnumero +358 40 841 7959
Sähköposti jennika.lietzen@seb.fi